Info: e-kennel OÜ, tel. 6088719, e-mail: post@e-kennel.com
 
 
   Copyright © 20
Sanomed OÜ
webmaster

   

 


KRONCH LÕHEÕLI

Kronch lõheõli on 100 %-liselt puhas ja maitsev loodustoode mis sisaldab rikkalikult asendamatuid oomega-3 ja oomega-6 rasvhappeid.

Oomega-3 ja oomega-6 rasvhapped on väga olulised teie koerale/kassile kuna need on osaks organismi immuunsüsteemis.Oomega-3 ja oomega-6 rasvhapete liiga väike sisaldus toidus võib olla põhjuseks tervele reale terviseriketele:

- reumatism
- immuunsüsteemi talitlushäired
- karvastikuprobleemid (karvade murdumine, väljajangevus, tuhmus)
- nahaprobleemid (ekseemid, sügelemine)
- allergia
- aeglane kasv
- maksa ja neerude talitluse häired
- haavade aeglane paranemine
- näärmete talitluse häired kogu organismis s.h. reproduktiivsete organite talitluse häired.

Kellele mõeldud?

Kronch lõheõli on ideaalne koertele ja kassidele kellel on karvkattega probleeme (allergia, kuiv nahk, karvade väljalangemine, sügelemine, tuhm karvastik).

Kronch lõheõli mõjub väga positiivselt koertele ja kassidele kes kannatavad reumatismi all.

Kronch lõheõli tugevdab immuunsüsteemi ja aitab vähendada südamehaiguste riski.

Kronch lõheõli aitab suurendada järglaste saamise tõenäosust.

Miks peaksite kasutama Kronch lõheõli?

Koerad ja kassid vajavad nii omega-3 kui omega-6 rasvhappeid. Tavaliselt saadakse igapäevase toiduga piisavalt omega-6 rasvhappeid (leidub sojaõlis, päevalilleõlis, teraviljas, viinamarjades). Kuid väga sageli jääb vajaka omega-3 rasvhappeid. Omega- 3 rasvhappeid leidub rasvastes kalades, näiteks lõhekalas.

Omega-3 rasvhapped on tähtsaks tingimuseks immuunsüsteemi funktsioneerimisel, järglaste saamisel ja südamehaiguste preventsioonil. Omega-3 rasvhappeid leidub looduslikult ainult kalades ja mitte kusagil mujal.

Omega-3 rasvhapped toimivad äärmiselt positiivselt naha ja karvkatteprobleemide ravis (näit. Allergia, liigkuiv nahk, karvade väljalangemine, sügelemine, tuhm karv).

Kronch lõheõli on eriline !

Omega-3 ja omega-6 rasvhapete optimaalne (looduslik) vahekord teeb Kronch lõheõli ideaalseks lisandiks koerte/kasside toidule.

Kronch lõheõli on saadud lõhekalade pressimise teel madalal temperatuuril. Selline külmpressimise meetod garanteerib, et rasvhapete positiivsed omadused ei halvene tootmise käigus. Külmpressitud lõheõli on kõrgelt konsentreeritud ja seetõttu on selle kasutamine igapäevase toidulisandina väga ökonoomne.
Sageli toodetakse lõheõli kalade keetmise teel. See tootmismeetod ei taga kõikide vajalike rasvhapete säilimist lõppproduktis ning ei ole selliste positiivsete omadustega kui Kronch lõheõli.

Kronch lõheõli on täiesti looduslik produkt mis ei sisalda säilitusaineid, BHA, BHT, ethoxyquin'I ega tehislikke värvaineid.

Kronch lõheõli säilimise tagavad looduslikud antioksüdandid (alpha- tocopherol, ascorbyl palmitate, propylgallate).

Kronch lõheõli müüakse dosaatorpumbaga pudelites. Selline pakend minimaliseerib õhu sattumise pudelisse kasutamise ajal ja on hügieeniline kasutamisel.

Saadaval 250 ml, 500 ml, 1000 ml plastikpudelites koertele ja kassidele.


Koostis