Info: e-kennel OÜ, tel. 6088719, e-mail: post@e-kennel.com
 
 
   Copyright © 2003
Sanomed OÜ
webmaster

   

 


KRONCH PEMMIKAN

Kronch Pemmikan on kõrge energiasisaldusega täiendsööt koera igapäevasele dieedile lisandiks. Sisaldab energiat ligikaudu 6000 kcal/kg.

Kronch Pemmikan koosneb põhiliselt rasvast, valgust ja suhkrust olles seetõttu tõeline ”energiapomm” töötava koera jaoks. Kronch Pemmikani abil on võimalik koerale anda suures koguses kergesti omastatavat energiat kusjuures toidu kogus on üliväike. Koer saab kiiresti tööks vajaliku energia ilma et kõht oleks täis söödud.

Kellele mõeldud?

Kronch Pemmikan on ideaalne jahi ja valvekoertele, eriti külmal sügis ja talveperioodil. Koer on täis energiat, tal ei ole külm, ning töövõime ja tähelepanuvõime püsib kõrge terve päeva vältel.

Kronch Pemmikan vähendab koertel stressi näitustel või teistes sarnastes situatsioonides, nagu näiteks pikad ootamised või pikad reisid. Kronch Pemmikan parandab koera esitlust ja esinemist.

Väga aktiivse tegevusega perioodidel antakse koerale 100 – 200 g kronch Pemmikani päevas olenevalt koera kaalust ja aktiivsusest. Näitusekoeri, jahikoeri, valvekoeri, kelgukoeri jne. toidetakse Kronch Pemmikaniga ühtemoodi.

Kronch Pemmikani toime algab 0,5 tunni pärast ja on maksimaalne 1,5 tunni pärast peale Kronch Pemmikani andmist. Seetõttu on soovitav jagada päevanorm väiksemateks portsjoniteks et tagada püsivalt kõrge töövõime terve päeva vältel. (vt. test).

Pärast intensiivse töö perioodi toidetakse koera tavapärase toiduga, näiteks Kronch Active või Kronch Basic, mis sisaldab küllaldaselt valku ja rasva (õli) värskest lõhekalast.

Kronch Pemmikan on hea ka kõhnade koerte toitmisel, et saavutada normaalset kaalu ja head väljanägemist.

Kronch Pemmikan ”leiutati” koostöös Sirius Patrulliga. Sirius Patrull on arktiline ekspeditsioon mille juured ulatuvad kaugele Taani riigi ajalukku. Sirius Patrulli eesmärgiks on kelgukoertega sõita läbi Taani arktiline riigipiir Gröönimaal. Henne Pet Food varustab Sirius Patrulli kelgukoeri Kronch Pemmikaniga juba palju aastaid. Ka jahimehed, sportkoerte omanikud Taanis on testinud Kronch Pemmikani häid omadusi. Testid näitavad, et Kronc Pemmikani abil säilitavad koerad stabiilselt kõrge töövõime terve päeva vältel.

Koostis: Veiserasv, kalatooted, glükoos, mais, oder, taimerasv, õllepärm, riis, suhkrupeet, küüslauk.

Valku 24 %, rasva 59% (v.t. koostis)

Kronch pemmikan on valmistoodanguna sarnane shokolaaditahvlile. Üks tahvel on jaotatud 8- ks sektsiooniks, igaüks kaaluga 50 g. Selliseid sektsioone on lihtne murda ja anda koerale.
Kronch Pemmikan on saadaval 400 g tahvitena.


Koostis